Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czym się interesujemy...
Autor Wiadomość
Anieńka
[Usunięty]

Wysłany: 30-11-2007, 19:47   Czym się interesujemy...

No właśnie, żeby lepiej się poznac, może czegoś się o sobie dowiemy. Co robicie po pracy? szkole? jakie są wasze pasje i dążenia?

Zacznę: uwielbiam czytac książki, jestem typowym biblofilem, większosc czasu w internecie spędzałam na forum książki. Teraz ze względu na klasę maturalną ograniczyłam czytanie do minimum... niestety, jak jestem w bibliotece to na siłę się powstrzymuję i koło powieści przechodzę z zamkniętymi oczyma i zmierzam do podręczników :-(

interesuję się też przyjaciółą i chłopakiem i z nimi staram się spędzic jak najwięcej czasu wolnego, a z Wami jak to jest? :)
 
 
Tsunami 
HODOWLA Wildfriends



Mój labrador: Tsunami, Joy
Suczka urodziła się:
07.07.2007; 20.03.2009

Suczka urodziła się:
Wiek: 36
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 1371
Skąd: Kraków
Wysłany: 30-11-2007, 22:36   

Tez uwielbiam czytac:) ale niestety nie mam czasu, poza tym musze cos zostawic sobie do roboty na emeryture :-P Z milosci do ksiazek poszlam teraz na polonistyke od pazdziernika... To bylo najwieksze rozczarowanie mojego zycia! I choc mam umysl absolutnie humanistyczny, wole uczyc sie chemii i ekonomiki u mnie na hodowli...
Czasem niektore marzenia, gdy sie spelnia traca swoj czar...

[ Dodano: Pią 30 Lis, 2007 ]
I z tego wszystkiego nie napisalam czym jeszcze sie interesuje... ;-) Odkad Tsuska jest z nami to w centrum mojej uwagi jest wlasnie ona i wszystko, co z nia zwiazane:)
_________________
 
 
AnTrOpKa 



Mój labrador: Hexa
Suczka urodziła się:
18.03.2007

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 6578
Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-12-2007, 00:18   

Hmmm... ja oczywiście od zawsze kocham zwięrzęta :-) Psy chyba najbardziej :-P W związku z tym, że kierunek na którym studiuję, nie ma nic wspólnego ze zwierzątkami, poszłam na kurs pielęgniarzy zwiedząt domowych :-) Za mną już 3 zjazdy i mogę już zacząć praktyki (trochę się ich obawiam bo kolezanka na pierwszej praktyce zszywała królika...) Pozatym uwielbiam czytać ksiązki :-) Nie ma nic tak wspaniałego jak wyobrażanie sobie tego wszystkiego co jest zawarte w literkach :!: Ostatnią książką jaką przeczytaam jest "Nie mów nikomu" Harlana Cobena :-) - Polecam! A Ty Anieńka będziesz miała jako lekturę "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa - mówię Ci, przeczytaj!! Super książka, jedna z nielicznych jakie przeczytałam w LO, ale jest naprawdę super :)
Interesuje się jescze fotografiką, uwielbiam robić zdjęcia, kręcić filmiki i.. później je obrabiać!! Uwielbiam robić fotomontaże i retusz postaci :-)
Oki nie rozpisuję się już ;-)
_________________
 
 
 
Tomi 



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 756
Skąd: Kujawy
Wysłany: 01-12-2007, 03:13   

Zainteresowania . :-P ..hmm... dużo pisać, chyba taki ciekawski jak labek jestem czasami ..hihi. :mrgreen:
Zasadniczo interesują mnie wszelkie niezwykłości w przyrodzie i nie tylko. Życie zwierząt, ich zachowania w określonych sytuacjach i rozmaite ciekawostki wynikające z ich egzystowania. :-D
Prezentuję w dużej mierze profil humanistyczny, cenię artyzm w każdej formie ,widząc książki uśmiecham się - posiadam ich sporo i nawet w dobie dzisiejszego , wirtualnego świata mam do nich duży szacunek ,...kiedy coś mi na sercu gra - piszę wiersze (i nie tylko) - wspomnę też o zapędach aktorskich (niezrealizowanych niestety) , stanowiących niejako od najmłodszych lat sposób na prezentowanie swojego 'szczenięcego' i kolejno coraz to doroślejszego świata, poprzez pryzmat własnych spostrzezeń. :->
Kiedyś częściej ...teraz to już dość rzadko, ale zdarza sie ,że montuję filmy wideo.
Od roku zajmuję się z pasją inwestowaniem agresywnym na rynkach kapitałowych. Taka moja nowa perełka. :-P
 
 
 
Tsunami 
HODOWLA Wildfriends



Mój labrador: Tsunami, Joy
Suczka urodziła się:
07.07.2007; 20.03.2009

Suczka urodziła się:
Wiek: 36
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 1371
Skąd: Kraków
Wysłany: 01-12-2007, 09:49   

AnTrOpKa napisał/a:
A Ty Anieńka będziesz miała jako lekturę "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa - mówię Ci, przeczytaj!! Super książka, jedna z nielicznych jakie przeczytałam w LO, ale jest naprawdę super :) ;-)


To jakim cudem zdalas mature :shock:
_________________
 
 
AnTrOpKa 



Mój labrador: Hexa
Suczka urodziła się:
18.03.2007

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 6578
Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-12-2007, 14:46   

Jeśli chodzi o ustną to przeczytałam wszystkie książki jakie miałam zawarte w bibliografii prezentacji :-) A pisemna? No cóż.... streszczenia, filmy... W sumie to zaczęłam czytać ksiązki od epoki pozytywizmu (+ młoda polska, XXlecie międzywojnne, ...) no i część romantyzmu.. ale te wcześniejsze epoki (renesans, antyk, oświecenie...) te kordiany i boskie komedie jakoś mi nie wchodziły, po przeczytaniu kilku stron rezygnowałam... :-) Ale tak jak piszę, od pozytywizmu mi się już spodobało i czytałam :-D :-D
_________________
 
 
 
Bora 


Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 4631
Skąd: Polska
Wysłany: 02-12-2007, 18:08   

Moją pasją są psy (ależ to banalne). No ale tak jest. Szkolenie, psychika, behawioryzm psi, etologia i takie tam... Mama sie śmieje, że pierwsze słowo jakie wypowiedziałam to było "piesek". Od zawsze chciałam mieć psa. No i mam czarnego diabła :P

Lubię czytać książki-zwłaszcza latem, na leżaku opalając sie na słońcu. Fotografować, filmować, tworzyć klipy, podkładać muzykę.
 
 
astaroth
[Usunięty]

Wysłany: 29-12-2007, 00:26   

oczywiście nr 1 to labradory :D
poza tym:
- książki (kończyłam polonistykę ;) )
- malarstwo (wybiórczo - ulubiony malarz to Beksiński, a z łagodniejszych klimatów lubię impresjonistów)
- muzyka rockowa :)
- podróże (na tyle na ile pozwalają mi możliwości finansowe ;) )
 
 
Madzia 
Magda&Atenka



Mój labrador: Atena
Suczka urodziła się:
26.04.2007

Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 234
Skąd: ...
Wysłany: 29-12-2007, 13:09   

Oczywiście kynologia. Poza psami: historia, poezja , książki , muzyka ...
_________________
 
 
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26431
Skąd: Włocławek
Wysłany: 29-12-2007, 16:54   

Labradory, komputer, labradory, Internet, Labradory, Grafika komputerowa, Labradory, książki i filmy z pieskami, Labradory, Fotografia, Labradory, muzyka (każda zaangażowana) Labradory, Labradory, Labradory i Labradory :haha:
_________________


 
 
Madzia 
Magda&Atenka



Mój labrador: Atena
Suczka urodziła się:
26.04.2007

Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 234
Skąd: ...
Wysłany: 29-12-2007, 16:59   

To ja jeszcze dodam : internet labradory i labradory :-P
_________________
 
 
kbursa
[Usunięty]

Wysłany: 08-01-2008, 22:00   

O labkach mowił nie bede bo to nie hobby ale choroba.
A hobby:
- sport- czynny(siatkowka, squash, piłka nożna, rower.... i wiele innych)- bierny- stadionowo halowy kibic.
- internet
- Tatry Słowackie
 
 
jumiok 



Mój labrador: Leon
Pies urodził się:
2007-11-26

Wiek: 39
Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 161
Skąd: KrK
Wysłany: 09-01-2008, 17:51   

Witam!

zbyt obszerny temat, zeby na niego odpowiadać... ale napewno od ostatniego weekendu beda to psiaki:)
 
 
 
gusia1972 
Agnieszka



Mój labrador: Kala
Suczka urodziła się:
28.05.2007

Mój labrador: Viva - NSDTR
Suczka urodziła się:
13.07.2010

Wiek: 51
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 4198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-01-2008, 15:50   

oj moje hobby ?
- gitara (choć leży odłogiem od paru lat)
- poezja śpiewana (noo bo gitara ...) a najbardziej oczywiście SDM ;*
- ZHP i wszelakie przygody z tym związane po powrocie po ok 15 latach w szeregi :)
- taniec (realizuje teraz to hobby/marzenie moja starsza córka, trenuje taniec towarzyski, tylko ... wykruszył jej się ostatnio partner :( i szukamy nowego)
- książki - Chmielewska, Grochola, ..., romanse historyczne - nie lubię ciężkiej literatury tak jak i cięzkiego kina, czytając czy ogladając mam odprężyć się a nie potem główkować :)
- od zawsze psy, raczej takie większe, małych się boję :-P za głośne są
- od sierpnia 2007 największym moim hobby jest Kala ;* noo najmłodsza w rodzinie w końcu :)
_________________
 
 
Madzia 
Magda&Atenka



Mój labrador: Atena
Suczka urodziła się:
26.04.2007

Dołączyła: 20 Gru 2007
Posty: 234
Skąd: ...
Wysłany: 14-01-2008, 10:54   

:D u mnie to samo :D gitara ktora lezy odlogiem pare lat ;D
_________________
 
 
Irefra 



Mój labrador: Sabor
Pies urodził się:
26.08.2006

Wiek: 36
Dołączyła: 27 Lis 2007
Posty: 399
Skąd: z daleka..:)
Wysłany: 14-01-2008, 16:22   

Uwielbiam psy(szczególnie labradory i boksery) i lubie czytać o metodach szkoleniowych psów. Kocham tez jazdę konną i samo obcowanie z końmi , które daje mi radość już od 12 lat.....Zapraszam na strone www.radziowka.pl-to moja aktualna stajnia i tam tez stoi moja najwieksza "końska" miłość-ogier Wigor.Gram na gitarze(amatorsko) , lubię pstrykac fotki o czym sie juz przekonaliście :) Poza tym piszę wiersze , kiedy najdzie mnie "natchnienie" :) fascynuje mnie taniec towarzyski choc nie miałam okazji spróbować w nim swoich sił...

[ Dodano: Pon 14 Sty, 2008 ]
I jeszcze lubię gotować :) , dlatego programy kulinarne nalezą do moich ulubionych , zaraz po programach przyrodniczych...
_________________
"szczęsciu trzeba dopomóc"
 
 
 
Aleksandra
[Usunięty]

Wysłany: 14-01-2008, 21:09   

Zaimponował mi Ryniu- tak szeroki wachlarz zainteresowań.
A ja kocham zwierzaki- nie wszystkie- gady i płazy odpadaja
Kocham ksiązki- chyba najbardziej literaturę chińską i filmy- najchetniej historyczne.
I nie będę juz pisac o labradorach- to jest "oczywista oczywistość"
 
 
Tomi 



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 756
Skąd: Kujawy
Wysłany: 15-01-2008, 01:00   

Aleksandra, literatura chińska - jestem pod wrażeniem :)
_________________

 
 
 
inkapek 
Paulina&Neska



Mój labrador: Neska
Suczka urodziła się:
21.11.2005r.

Wiek: 41
Dołączyła: 28 Lis 2007
Posty: 4151
Skąd: Teraz Czaplinek
Wysłany: 15-01-2008, 11:59   

A mnie interesuje kryminalistyka a w szczególności osmologia, Badania radiacyjne też są calkiem fajne, Kosmeologia(lubie bardzo zdobić pazurki ;D ), oraz oczywiście psiury nasze kochane -hodowla i ich tresura.No i uwielbiam konie. Jeździć już co prawda nie jeżdzę bo czasu brak ale odpreżam się przy nich i uwielbiam dotykać ich chrapy(są takie ciepłe i delikatne).
_________________

 
 
 
labi 
Labi



Mój labrador: Labi
Pies urodził się:
27.01.2006

Wiek: 61
Dołączył: 25 Lis 2007
Posty: 2185
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 15-01-2008, 12:15   

Tomi napisał/a:
Aleksandra, literatura chińska - jestem pod wrażeniem


Tomi, to mi szczęka opadnie, kiedy Aleksandra doda, że czyta w oryginale :haha:
_________________
Galeryjka Labiego - 1385 fotek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź