Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: AnIeLa
08-03-2011, 16:52
Czarny labrador na ruchliwej ulicy
Autor Wiadomość
sonya 


Dołączyła: 20 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Kielce
Wysłany: 20-11-2010, 23:03   Czarny labrador na ruchliwej ulicy

Kochani,
Zwracam się z prośbą o pomoc dla młodego, czarnego psa w typie labradora.
Od około dwóch tygodni pies błąka się przy ruchliwej ulicy i wyczekuje swojego pana, przez którego prawdopodobnie został w tym miejscu porzucony.
Pies miał potwornego pecha, że znalazł się w miejscowości gdzie los psów jest większości obojętny, a gmina problem bezpańskich zwierząt rozwiązuje poprzez rozrzucanie trucizny na szczury.
Dziś nakarmiłam psinę i z uporem maniaka szukam mu domu. Pies jest piękny. Czarny, lśniący, tylko chudy jak nieszczęście. Jest wystraszony, ale jeszcze i mimo wszystko dosc ufny bo mimo strachu głaski i pieszczoty przyjmował z radością. Chciałam go zabrac do domu, a jutro przetransportować do rodziny na wieś. Nie udało mi się go namówić, żeby wsiadł do auta. Poza tym to miejsce nie jest wymarzonym dla żadnego psa. Miałby zapewnioną pełną michę, ciepłą budę i bezpieczenstwo, ale o przyjaźni, miłości, głaskaniu, spacerach marzyłby do końca życia,które musiałby spędzić w kojcu.
Dlatego błagam w imieniu tego pięknego psa w typie labradora wszystkich miłośników rasy o pomoc.
Boję się, że gdy w poniedziałek pojadę do pracy jego juz nie będzie, a ktoś przyniesie mi wiadomość,że "ten ładny, czarny pies" wpadł pod samochód.
Pies przebywa w województwie świętokrzyskim.
Mój tel. 500 096 860
 
 
Ewelina 
wesoła rodzinka



Mój labrador: Yoko
Suczka urodziła się:
25.05.2007

Mój labrador: Serdusia
Suczka urodziła się:
01.09.2015

Suczka urodziła się:
Pomogła: 10 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 17 Kwi 2009
Posty: 25663
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 21-11-2010, 02:21   

sonya, Nie możesz przytrzymać u Ciebie psiaka?
_________________


 
 
 
sonya 


Dołączyła: 20 Lis 2010
Posty: 2
Skąd: Kielce
Wysłany: 21-11-2010, 10:34   

Nie mogę go przetrzymać. Gdybym mogła nie pisałabym tu.
Po pierwsze mam w mieszkaniu w bloku 2 psy z czego agresywną sukę w stosunku do innych psów.
Rozmawiałam z osobami, którym los zwierząt nie jest obojętny i przez najbliższy tydzień pies będzie przebywał na ogrodzonej posesji, do momentu kiedy nie znajdzie się dla niego domu. Jest to rozwiązanie tymczasowe. Jak nie znajdzie się lepszy dom w piątek zabieram go na wieś do rodziny. Przez ten czas będę szukać bo poza michą z żarciem, ciepłą budą i kojcem nic dobrego go tam nie czeka. Ale nikt go nie otruje i nie rozpieprzy pędzący samochód.
To tyle co mogę dla niego zrobić.
Stąd moja naiwna prośba....Jeśli ktoś będzie słyszał o chętnym domku, proszę o kontakt.
Pies jest piękny i na moje oko młodziutki. Zębole białe, aż lśnią.

[ Dodano: Nie 28 Lis, 2010 ]
Pilo od piątku jest w nowym domu :)
Ma cieplutką budę i odpowiedzialnych ludzi :)
Chyba będzie dobrze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź