Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tenshii
30-03-2011, 17:46
Pomocy! Czasu jest coraz mniej
Autor Wiadomość
Olga47 


Dołączyła: 19 Sty 2010
Posty: 94
Skąd: Jarocin
Wysłany: 02-02-2011, 09:29   Pomocy! Czasu jest coraz mniej

Nie wiedziałam, gdzie zamieścić to ogłoszenie, ten apel o pomoc, skierowany do wszystkich, którym nieszczęście innych nie jest obojętne, oraz dla tych, którzy wiedzą jak to jest walczyć o życie swojego czworonożnego przyjaciela.

Pisałam już wcześniej o Wendy/Błękitce na forum labradory info (http://labradory.info/viewtopic.php?t=16030), gdy szukałam jej domu. Mała nie miała łatwego życia - została podrzucona do hoteliku dla zwierząt przez jakiegoś dzieciaka tuż przed świętami. Potraktowaną jak zepsutą zabawką sunią zaopiekowały się panie z "Tary". Po ogłoszeniu w internecie psinki znalazł się dla niej domek, w którym znalazła miłość i szczęście. Byłyśmy pewne, że wraz z nową rodziną odwrócił się los Błękitkowych nieszczęść. Niestety prawdziwa tragedia dopiero miała nadejść...

Patrząc na zdjęcia Błękitki z nowego domu nie potrafię zrozumieć jak to szczenię, tak zawsze wesołe i pełne energi teraz walczy ze śmiercią. Odbierając telefon od właścicieli nie spodziewałam się takiej wiadomości. Błękitka jest ciężko chora, wymiotuje. Wizyta u weterynarza, leki - nic nie skutkuje. Państwo pojechali z maleńką do kliniki do Poznania. Powoli zaczyna brakować pieniędzy... a brak pieniędzy to brak nadziei na jakikolwiek efekt.

Postanowiliśmy walczyć. Hotelik, w którym przebywała malutka podarował rzeczy, aby stworzyć bazarek, z którego wszystkie pieniądze zostaną przekazane na leczenie Błękitki. Ja jednak nigdy nie robiłam bazarku, nie mam pojęcia co i jak, dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich ludzi o dobrych sercach. Czy ktoś mógłby zorganizować bazarek dla Błękitki? Zdjęcia rzeczy i wszelkie potrzebne informacje wyślę przez pocztę. Proszę o szybki odzew - czasu jest coraz mniej...

Kontakt: kuna66@wp.pl

[ Dodano: 08-02-2011, 15:24 ]
Błękitka wyzdrowiała, pokonała chorobę! Państwo serdecznie dziękują za chęć pomocy, jednak teraz już nie jest ona potrzebna. Rzeczy, które miały zostać wykorzystane dla malutkiej jednak się nie zmarnują, pomogą innemu zwierzakowi w potrzebie. Wyślę je do fundacjii centaurus - zostanie stworzona aukcja dla koni. Pomoże ona albo w wykupieniu jakiegoś czterokopytnego przed rzeźnią (mam tu na myśli Daszkę i jej maleństwo), albo w zakupie leków, paszy dla koni przebywających pod opieką fundacjii.
 
 
R-O-K-S-A-N-A 



Mój labrador: Moli
Suczka urodziła się:
Luty

Dołączyła: 10 Gru 2010
Posty: 170
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: 26-03-2011, 21:09   

Jak dobrze że piesek już zdrowy :haha:
Pozdrawiam !!
_________________
"Za pieniądze możesz kupić psa, ale nie machanie jego ogona"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź