Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ryniu
06-03-2018, 21:29
Polecane przez nas sklepy internetowe
Autor Wiadomość
Goha_lab
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2008, 15:20   Polecane przez nas sklepy internetowe

W wielu tematach spotkałam się z pytaniem "jaki sklep polecacie" myślę więc że warto założyć temat do którego ktoś w miarę swoich potrzeb zajrzy i sprawdzi bo o wielu sklepach internetowych opinii brak. Piszcie które sklepy, osoby z allegro, itp. polecacie a które stanowczo odradzacie.
Ja polecam panią z allegro nick to Agaciora1 kupowałam u niej wiele rzeczy dla kota nawet jak niektórych rzeczy nie ma na aukcjach to warto napisać mejla to wystawi sprzedaje wszelkie rogzy, reddingo i trixie. Polecam szybka obsługa miły kontakt daję 5 ;D
 
 
Lorena 
TW...



Mój labrador: Lorena[*]
Suczka urodziła się:
25.12.2007

Mój labrador: Nitka Jamnior
Suczka urodziła się:
09.04.2010

Mój labrador: Dolly chesapeak bay retriever
Suczka urodziła się:
01.02.2015

Wiek: 35
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 3359
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 16-07-2008, 15:27   

Na allegro nie miałam okazji kupować wielu rzeczy dla psów, choć lubię tam robić zakupy no ale jak wiadomo z allegro to rożnie bywa.
Z całą pewnością mogę polecić Krakvet, bardzo lubię tam kupować :) ładnie zapakowane paczki, szybka przesyłka i miły kontakt.
_________________
http://spojrzeniepsa.blogspot.com/
http://gabinetmedwet.blogspot.com
https://m.facebook.com/spojrzeniepsablog
Na co dzień nieludzka pielęgniarka ....
 
 
supergirl 
Magda :)



Mój labrador: Amber
Pies urodził się:
12.08.2007

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 1557
Skąd: Lubin
Wysłany: 16-07-2008, 16:16   

Ja niestety Krakvetu polecić nie mogę... Przysłali paczkę niekompletą, niektóre produkty były przeterminowane, otwarte albo brudne :confused:
Ale za to mogę polecić Karusek :) Zawsze wszystko było ok ;]
Na Allegro też często kupuję, podam nazwy użytkowników, od których kupowałam i nigdy nie było problemu: SzybkaKarma, kokasia, nunekela, Agaciora1, vipserwis (teraz: www_e-pies_eu ), mariuszkrw, autohauspol.
To chyba wszystko..... :lookdown: :-P
_________________

Boże, daj mi siłę, abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego chcesz.
 
 
 
Bora 


Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 4631
Skąd: Polska
Wysłany: 16-07-2008, 17:14   

Polecam sklep www.pelna-miska.pl. Bardzo fachowe doradztwo, super-miła obsługa. Pan pomógł mi przy wyborze szelek, kiedy okazały się za duże, przysłał mniejsze na własny koszt. polecam

Polecam www.karusek.com.pl
Troszkę droższe produkty niż na www.krakvet.pl, ale paczka idealnie zapakowana i szybka.

Polecam www.krakvet.pl
W tym sklepie robię najwięcej zakupów. Zamówienie na kwotę powyżej 99zł przysyłają za darmo. Raz miałam przypadek ze źle zapakowaną paczką - wszystko sie w środku wysypało. Poinformowałam ich o tym, szybko oddzwonili, przeprosili i otrzymała dożywotnio 10% rabatu. Od tamtej pory paczki zapakowane idealnie. (zobaczymy jak teraz przyjdzie).

Na www.allegro.pl gorąco polecam użytkownika o niku: agaciora1. Fantastyczna dziewczyna, doradzi, pomoże, zamówi coś z hurtowni jak nie ma na aukcji, szybko i elegancko wyśle.
Kolejny użytkownik warto polecenia to :nunekela. Kupiłam tam posłanie i smycz. Wszystko elegancko zapakowane, bardzo miły kontakt.
 
 
AnTrOpKa 



Mój labrador: Hexa
Suczka urodziła się:
18.03.2007

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 6578
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-07-2008, 17:23   

Z allegro to oczywiście SzybkaKarma, slawodragon -> karma przychodzi do domu expresowo ;]
Sklepy internetowe to http://www.telekarma.pl , http://www.pelna-miska.pl
_________________
 
 
 
dewuska 



Mój labrador: Gringo (Fido Red Pond)
Pies urodził się:
28.08.2006

Dołączyła: 24 Sty 2008
Posty: 737
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16-07-2008, 17:35   

my karmę zawsze kupujemy na www.zooexpress.pl nigdy nie było żadnych problemów... polecam :)
_________________

 
 
papisia 



Mój labrador: Sabusia, Chilli, Krysia, Karol
Mój labrador: Lula, Matylda, Benio (CKCS)
Mój labrador: Nelusia (ESS)
Wiek: 40
Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 2017
Skąd: Aleksandria
Wysłany: 16-07-2008, 17:40   

Na krakvecie kupowałam dużo. Z trzema ostatnimi przesyłkami były problemy i chwilowo zrezygnowałam z zakupów tam. Drażniło mnie też to, że czasami zamawiałam bardzo dużo rzeczy, a oni dzwonili po kilku dniach, że połowy nie ma... Mogliby pomyśleć o aktualizacji strony o stan na magazynie.

Za to pełną miskę gorąco polecam. Ludzi z tego sklepu spotykam na wystawach. Rok temu polecili mi zabawkę, która przeżyła już drugiego szczeniaka i jest niemalże jak nowa... Zakupiłam u nich też kilka obróżek, ekspresowa przesyłka, miła obsługa... Super. A na wystawie ostatnio z pancią Ciastkową dostałyśmy rabat 8)

Zooexpres i telekarmę również polecam :) ostatnio nawet zakupy tam robiłam.
_________________
 
 
 
gusia1972 
Agnieszka



Mój labrador: Kala
Suczka urodziła się:
28.05.2007

Mój labrador: Viva - NSDTR
Suczka urodziła się:
13.07.2010

Wiek: 51
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 4198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-07-2008, 11:12   

krakvet ma umnie + za darmową przesyłkę powyżej 99 zł, tańszy niż Karusek ale ... denerwują mnie kurierzy, dzwoniący do mnie jak już stoją pod moimi drzwiami ... a ja w pracy oczywiście ]:) noo i nie aktualizują strony :( dwa razy zamawiałam i dwa razy coś musiałam na telefon wymienić bo nie mieli na magazynie

karusek - mój ulubiony :) szybko i sprawnie i z kurierem się juz zaprzyjaźniliśmy prawie (Kala najbardziej :) ) tylko nie mają Brita Care :( i teraz więcej zamawiam w Krakvecie

Agaciora1 - też już miałam przyjemność i jest OK :)

wieczorem jeszcze coś dopiszę, bo więcej linków mam w domu :)
_________________
 
 
papisia 



Mój labrador: Sabusia, Chilli, Krysia, Karol
Mój labrador: Lula, Matylda, Benio (CKCS)
Mój labrador: Nelusia (ESS)
Wiek: 40
Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 2017
Skąd: Aleksandria
Wysłany: 18-07-2008, 11:53   

gusia1972 napisał/a:
krakvet ma umnie + za darmową przesyłkę powyżej 99 zł, tańszy niż Karusek ale ... denerwują mnie kurierzy, dzwoniący do mnie jak już stoją pod moimi drzwiami ... a ja w pracy oczywiście ]:) noo i nie aktualizują strony :( dwa razy zamawiałam i dwa razy coś musiałam na telefon wymienić bo nie mieli na magazynie



Z tymi wymianami na telefon to chyba norma... My kiedyś nie wymieniliśmy i pieniądze myślałam, że wpłacą mi na konto. Gucio... ponoć paczką przysłali, a w paczce nic poza psimi rzeczami nie było. Chyba, że były, a ja znaleźć nie mogłam ]:) 50zł w plecy.... Dostaliśmy rabat na następne zamówienie, które i tak kompletne nie było, ale tym razem pieniądze już na konto przyszły.
_________________
 
 
 
zuzia 



Mój labrador: Lunia (*)
Suczka urodziła się:
14.04.2008r. - 16.11.2018 r.

Mój labrador: Dżok (*)
Pies urodził się:
ok. 2000r. - 19.08.2014 r.

Wiek: 42
Dołączyła: 09 Sty 2008
Posty: 1049
Skąd: Lublin
Wysłany: 04-08-2008, 09:21   

Serdecznie NIE polecam zoo dragon wycinają kuponu z Puriny i jeszcze bezczelnie twierdzą że mają do tego prawo bo tak sobie chcą.
_________________

 
 
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26431
Skąd: Włocławek
Wysłany: 04-08-2008, 09:49   

Co prawda moje doświadczenia ze sklepami internetowymi wiążą się przede wszystkim z komputerami, oprogramowaniem i fotografią, ale mam takie doświadczenie: jeśli nie znam dobrze sklepu, to nie kupuje nigdy z przedpłatą na konto. Prawie za każdym razem zamówiony towar otrzymywałem o wiele później niż z opłatą za pobraniem. W jednym wypadku zapowiedziano mi nawet opóźnienie kilkumiesięczne chociaż zamawiany towar widniał na stronie sklepu jako dostępny (oczywiście zrezygnowałem, ale za kaską czekałem miesiąc).
Co do sklepu z karmą to jestem baaardzo zadowolony z http://gilpa.wroclaw.pl/. Właściciel sklepu jest taki miły, że potrafi nawet sam przypomnieć się czy nie trzeba wysłać karmy. Nie ma problemu czy płatności dokonam przed czy po dostawie. Ja kupuję tam akurat ARDEN GRANGE Adult Chicken & Rice.
_________________


 
 
mala85 
Milena&Aksel



Mój labrador: Aksel
Pies urodził się:
28.06.2007r

Wiek: 39
Dołączyła: 25 Sty 2008
Posty: 1947
Skąd: Wrocław
Wysłany: 05-08-2008, 10:35   

a ja zawsze pokarm kupuje od firmy która na szczęście ma swoja siedzibę we Wrocławiu ale oczywiście wystawia się również na Allegro pod nazwą "animalcity" i są fenomenalni zawsze doradzą powiedzą co dla Aksla jest najlepsze i za każdym razem jak przywożą pokarm to Aksel dostaje jakąś zabaweczkę, kosteczkę itp.:)
_________________

 
 
 
Goha_lab
[Usunięty]

Wysłany: 06-08-2008, 23:43   

Polecam Karusek. Błyskawiczna dostawa zero problemów. Zamawiałam u nich na razie tylko furminator (relacja z czesania tutaj: http://forum.labradory.or...?t=14&start=20) ale już mam bardzo dobrą opinię o tym sklepie na pewno zamówię u nich więcej :)
 
 
Martuch 


Dołączyła: 27 Maj 2008
Posty: 2
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-08-2008, 15:44   

gorąco polecam sklep internetowy www.twojzwierzak.pl

bardzo miła i pomocna Pani, bardzo szybki i przyjacielski kontakt, odbierałam już parę razy osobiście u niej w sklepie zamówiony towar, dzięki czemu poznałam jej rudonosą labią damę ;D
 
 
Lorena 
TW...



Mój labrador: Lorena[*]
Suczka urodziła się:
25.12.2007

Mój labrador: Nitka Jamnior
Suczka urodziła się:
09.04.2010

Mój labrador: Dolly chesapeak bay retriever
Suczka urodziła się:
01.02.2015

Wiek: 35
Dołączyła: 02 Mar 2008
Posty: 3359
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 09-08-2008, 15:50   

Ano karusek jest godny polecenia co do obsługi i szybkości realizacji zamówień, ale moim zdaniem jest drogo w porównaniu z innymi sklepami.
_________________
http://spojrzeniepsa.blogspot.com/
http://gabinetmedwet.blogspot.com
https://m.facebook.com/spojrzeniepsablog
Na co dzień nieludzka pielęgniarka ....
 
 
Bora 


Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 4631
Skąd: Polska
Wysłany: 09-08-2008, 16:02   

W karusku to chyba se jaja robią. Zamówienie złożyłam 2 sierpnia. I nadal cisza!
 
 
Goha_lab
[Usunięty]

Wysłany: 09-08-2008, 16:10   

Czy ktoś zna sklep Kuchnia Pupila? http://www.kuchniapupila.pl
 
 
supergirl 
Magda :)



Mój labrador: Amber
Pies urodził się:
12.08.2007

Wiek: 37
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 1557
Skąd: Lubin
Wysłany: 09-08-2008, 17:05   

a ja sobie zrobiłam zamówienie w telekarmie w poniedziałek, a przyszło dopiero wczoraj :-o to chyba nie jest dostawa w 24h :|
_________________

Boże, daj mi siłę, abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego chcesz.
 
 
 
AnTrOpKa 



Mój labrador: Hexa
Suczka urodziła się:
18.03.2007

Wiek: 36
Dołączyła: 25 Lis 2007
Posty: 6578
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-08-2008, 17:16   

supergirl, jestem w szoku! Nigdy mnie nie zawiedli!
_________________
 
 
 
gusia1972 
Agnieszka



Mój labrador: Kala
Suczka urodziła się:
28.05.2007

Mój labrador: Viva - NSDTR
Suczka urodziła się:
13.07.2010

Wiek: 51
Dołączyła: 29 Gru 2007
Posty: 4198
Skąd: Wrocław
Wysłany: 21-08-2008, 14:36   

ja muszę polecić e-karmę !! normalnie rewelacja ! to mój drugi kontakt z tym sklepem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona :)
a więc ... dziś o 11,50 zamówiłam tam karmę (holistyczna z bizonem akurat jest w promocji !) a już o 13,05 dostałam maila z UPS o nadaniu przesyłki :) normalnie superexpress :)
a to polecana strona: http://www.e-karma.pl/
i co więcej dodam ... próbki dają !
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź