Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Gry, gierki, giereczki.. komputerowe
Autor Wiadomość
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 17-10-2013, 19:59   

nikolajewna napisał/a:
kupujesz ACIV czy po III odpuszczasz?
kupić pewnie kupię, ale parcia już nie ma :D Poczekam aż poleży, stanieje... :P Trochę mnie przeraża "piracka edycja", bo "amerykańska" mnie zdecydowanie przerosła :-P Jednak jestem bardzo ciekawa :)
nikolajewna napisał/a:
Mam nadzieję, że ACIII okaże się jedynie drobną wpadką Ubisoftu
oby! :)
Jak rozumiem dalej bierzesz w ciemno? ;)

Co do TR to tak.. miało być na Xboxa było na PC'ta ale i tak :greedy: Nie zawiodłam się, grafika na najwyższym poziomie, tak samo jak grywalność :) Tylko, że czuję niedosyt, grałam na szybkość nie jakość, ponieważ byłam ciekawa co będzie dalej, dalej i dalej ;D A że
nikolajewna napisał/a:
ceny nowych gier po pół roku spadają często o połowę
i tak samo stało się z wersją na konsolę, przygotowuję się do kupna i będę się tym razem delektować :D
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17-10-2013, 20:14   

No ja też czekam aż kilka gier na PS3 stanieje (The Last of Us, Diablo III...), a póki co nadrabiam zaległości ;) Czasem tylko pozwalamy sobie na odrobinę luxusu i kupimy grę w dniu premiery (GTA V, ACIV).

Pikuś napisał/a:
Jak rozumiem dalej bierzesz w ciemno?

..bo ACIII nie był aż tak tragiczną grą. Ona mnie rozczarowała w porównaniu do poprzednich, ale jakbym poprzednich nie znała to ACIII też zrobiłoby na mnie wrażenie. W III nie mieli kompletnie pomysłu na Connora i misje poboczne. No ale co Ezio to Ezio :heart: Dla mnie jest najlepszą postacią EVER jeśli chodzi o gry. To wysoko postawiona poprzeczka.

Trochę szyszką w du..e jest dla mnie to, że nowy Kilzone wchodzi tylko na PS4 :cring: :cring: :cring: :cring: A PS4 nie ma sensu kupować póki nie ma sensownych gier. A tTy planujesz nową konsolę? Jak tak to dalej stawiasz na xboxa czy będzie zmiana?
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 17-10-2013, 20:40   

nikolajewna, a jak GTA V ? :)

Chciałabym wymienić xboxa na ps, ale na razie nie ma nawet roku wiec się wstrzymuję. Z reszta ps3 się będzie kończyć bo weszła 4, a jak mówisz na nią jeszcze nie ma nic konkretnego. Wiec może na kolejną gwiazdkę ;)
A teraz wszedł chyba nowy Xbox?
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 17-10-2013, 21:11   

Pikuś napisał/a:
A teraz wszedł chyba nowy Xbox?

Chyba jeszcze nie było premiery, ale ja o xboxie w ogóe nie myślę, więc mnie ten temat nie interesuje. Mój znajomy kilka lat temu mówił: TYKO XBOX. Kilka miesięcy temu kupił PS3, bo na The Last Of Us się napalił. I od tego momentu xboxa ne odpalił :D :D

Pikuś napisał/a:
a jak GTA V ?

GTA V oglądam jako widz, bo Krzysiek gra. Powiem, że jak nie byłam fanką tej serii to piąteczka jest MEGA.

Pikuś napisał/a:
Wiec może na kolejną gwiazdkę

Też tak na początku myśleliśmy, ale zobaczymy co Sony zaproponuje na 4 w Plusie. Jak będą tak dobre gry jak na PS3 to może przyspieszymy zakup ;) I będziemy bazować na darmówkach z Plusa :P
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 18-10-2013, 21:09   

nikolajewna napisał/a:
piąteczka jest MEGA
ooo to dobrze :D

Jak dla mnie to zdecydowanie wolę PS ale tylko ze względów sentymentalnych :D Xbox jest za to idealny do tych gier ruchowych, kinect sprawdza się świetnie, a move jest dla mnie nie wygodny, mało ciekawy :)
Używacie Move'a?
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-10-2013, 21:46   

Pikuś napisał/a:
Używacie Move'a?

Nie używamy. Miałam taki pomysł na fitness, pożyczyliśmy od znajomych, ale mieliśmy drobny kłopot z optymalnym ustawieniem kamery. I stwierdziłam też, że nie będę kicać sąsiadom z dołu ;) Poza tym u nas by było tak, że mielibyśmy spory zapał na początku, a potem by tylko kurz zbierało. Mamy czasem takie przebłyski, żeby jednak kupić, ale szybko nam przechodzi i włączamy strzelankę ;P

Wracając do GTA V to powiem tak... jakby rozebrać tę grę na części pierwsze-nic odkrywczego. Niby wszystko już było w innych grach (zdolności spowalniania, wyścigi, aspekt ekonomiczny, latanie, strzelanka, możliwość wyboru postaci, duży świat etc.), ale tu jest wszystko w jednej grze. I jestem mile zaskoczona, że pomijając problemy z trybem on line, to bardzo mało bugów ma ta gra. No i Trevor- totalny poj...b, mój ulubieniec. Do tego świetne dialogi. Warto, warto, warto zafundować sobie.
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 18-10-2013, 21:56   

U mnie xbox to był taki nieprzemyślany zakup głównie do gier ruchowych :D I teraz nieco żałuję, bo gry są drogie, a kinect coraz mniej używany :P
+ w 360 jest to, że za 200zł mogę sobie kupić 2000pkt za co będę mieć 4 pełne wersje gier ;D
nikolajewna napisał/a:
Warto, warto, warto zafundować sobie.
no to się cieszę, bo kupuję :D

A masz na oku jeszcze jakieś nowości? Przyznam szczerze, że jestem do tyłu :P
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 18-10-2013, 22:22   

Nooo korci mnie Beyond i nowy Batman. Ale tak jak mówię, mam jeszcze kilka oczekujących gier na półce, czekam na AC IV, w kolejce do kupienia czeka Diablo, The Last of US także nie będzie to szybki zakup. Bo po co mam teraz wydawać 200zł, jak zanim w to zagram to stanieje. No i ten Kilzone 4, ale jak wspomniałam wchodzi tylko na PS4 ;(

Pikuś napisał/a:
+ w 360 jest to, że za 200zł mogę sobie kupić 2000pkt za co będę mieć 4 pełne wersje gier

Ale lipa!!! W PS za 200 zł kupujesz subskrypcję na rok, masz co miesiąc pełne gry na PS, na Vitę, ale można w nie grać tylko jak ma się Plusa. Jak Ci się plus wyłączy to są zablokowane, ale znów kupisz to znowu masz do nich dostęp. Ostatnio w Plusie były takie gry jak ACIII, FarCry3 także całkiem niezłe. Do tego udostępniają kilka gier w wersji testowej tzn. można grać w nie godzinę czasu. Pozwala to zapoznać się z grą i nie kupujesz kota w worku. Więc opłaca się. Tylko przy dysku takim jak mój 160GB to średnio.. :P

[ Dodano: 18-10-2013, 22:24 ]
A gry czy to na xboxa czy na PS są tak samo drogie :beated:

A GTA kupujesz na konsolę czy czekasz na PC?

[ Dodano: 28-10-2013, 11:09 ]
Dostałam dziś asasyna... Buccaneer Edition-piękne wydanie, ale w grze jest tak zje...a grafika, że chce mi się płakać.
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 23-02-2014, 23:00   

nikolajewna napisał/a:
A GTA kupujesz na konsolę czy czekasz na PC?
nie mam pojęcia kiedy pecetowcy doczekają się GTA :D
nikolajewna napisał/a:
chce mi się płakać.
aż tak? Przyznam, że mam ochotę wybaczyć im III, ale najpierw chcę wysłuchać opinii ;D

Ja skończyłam GTA jakoś dwa dni temu (na Xbox) i jestem na siebie wściekła bo wiem, że nie wykorzystałam całego potencjału - niby mogę to zrobić, bo gra nadal jest otwarta, ale gdy zniknął główny wątek, jakoś brak mi tej radości gry :D
Grafika dobra, muzyka jeszcze lepsza, 3 zupełnie różne osobowości - chyba każdy gracz ma ulubieńca :D Nie żałuję żadnej minuty spędzonej przed konsolą i jak wspomniałam wcześniej, jestem zła, że nie wykorzystałam jej potencjału, ale były momenty w których po prostu NIE MOGŁAM nie kontynuować wątku głównego :D Wielkość świata, pełno zadanek pobocznych, tajnych jak np. kanibale czy szukanie części listu to wszystko tworzyło świat z którego czasami nie miałam ochoty wychodzić :haha: Podobało mi się to, że były misje które mogły rozpocząć różne postaci i wtedy miały one różny przebieg :) Niewybredny język, kobiety pchające się do auta, w niektórych momentach brutalność (myślę, że domyślasz się o jakiej misji mówię - ciemna piwnica, kanister, klucz hydrauliczny...) wszystkie te rzeczy stworzyły gangsterskie otoczenie i nie pozwalały zapomnieć, że to nie jest zwykła opowieść o 3 facetach, tylko GANGSTERSKA opowieść z rakietnicami, granatnikami, czołgami i wieloma innymi! ;D
No ogólnie cud, miód i orzeszki :D

A Ty nikolajewna, masz coś nowego na stanie? Jak GTA? No i Assassin's? :)
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 23-02-2014, 23:29   

Kochana ja przepadłam z grami. Cierpię na nadmiar :D Takie święta były ;)
No więc tak po kolei. W GTA V mamy wszystkie trofki w grze fabularnej. On line odpuszczony (ani ja, ani Krzysiek jakoś on line nie lubimy).
AC IV....mieszane uczucia totalnie. Do grafiki przywykłam, choć męczyła oczyska (szczególnie na początku). Gra ogólnie dobra (choć ilość bugów nieprzeciętna), ale nie powinna być zaliczana do serii. Niezłe bitwy morskie, fajnie to wyglądało, ale po fabule spodziewałam się czegoś innego. Główny bohater nie jest asasynem (!!!!), całość jakoś się kupy nie trzymała, a najśmieszniejsze jest to, że ta część miała co nieco wyjaśnić kwestie ojca Connora, a tymczasem nic z tego. Czyli droga do kolejnych części otwarta. Fajna gra o piratach, lepsza od ACIII, no ale to nie Ezio niestety.

PS Plus szaleje :) W święta dali Borderlans 2 za free i tak przepadliśmy grając na splitscreenie, że platynka wbita :) W święta nocki pozarywane, gra do 6-7 rano, season pass kupiony ;) POLECAM, ale to giera na współpracę, nie dla jednej osoby.
Mam rozgrzebane The Last of Us, Diablo III, Bioshock Infite, Lego Marvel Superheroes czekają, a tymczasem PS Plus wrzuca Metro. Mało tego, chodzą ploty, że w Plusie będzie Tomb Raider (dobrze, że nie zdążyłam kupić ;) ) Kiedy to przerobię-nie wiem.

Z innej beczki się jeszcze pochwalę, że mój Krzysiek wygrał PS4. Póki co nie mam w co grać, bo Battelfield 4 już mieliśmy na PS3, Lego też... Grałam w taką gierkę Contrast -super sprawa i miła odskocznia od strzelanek. Jestem napalona na Killzone Shadow Fall, no ale chłop mi nie pozwala kupić dopóki nie przerobię tego co na półce czeka. W sumie ma rację. Także póki co PS4 stoi i kurz zbiera ]:) Teraz wrzucili Outlast dla Plusowiczów, no ale to jeszcze musi poczekać.

A u ciebie po GTAV na co przyszła pora? Co masz na tapecie nowego/starego?
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 24-02-2014, 14:20   

nikolajewna napisał/a:
Czyli droga do kolejnych części otwarta
własnie tego trochę się obawiam, że zostawią sobie drogę, a potem będą lecieć dopóki ludzie będą kupować. W takim razie poczekam jeszcze trochę bo nie mam parcia :)
nikolajewna napisał/a:
PS Plus szaleje
no właśnie widzę! :P ja co jakiś czas przeglądam jakieś rabaty na koncie z Xbox LIVE i inne oferty, ale serio rzadko można coś znaleźć ciekawego. Jedyne co teraz to chyba Mass Efect za 15zł. Jeśli chodzi o prezenty itp. to niestety oszczędzili nam tego :D

Gratuluję wygrania PS4 :) Też bym chciała sie już przerzucić na ps, ale na razie się nie zapowiada.
Ja mam tylko rozgrzebanego AC pierwszą część, ale aktualnie nie ma mnie w domu przez 5 dni w tygodniu (internat) więc nawet nie mam kiedy przysiąść. Leży też Skyrim i Wiedźmin, nawet Fifa 14 :P
Czaję się na Diablo III, Mafię II, Tekkena VI, z chęcią zagram też w najnowszego Ryman'a, Battlefield 4, może Call of Duty: Ghosts, ale nie jestem przekonana, jestem ostatnio w tyle, bo raz, że pochłonęło mnie GTA, a dwa, że przez internat nie myślę o graniu, bo nawet nie mam jak :cring: choć cały czas mnie kusi TR, tylko gdy obejrzałam sobie filmik to chciało mi się płakać jak zobaczyłam grafikę :cring: wiadomka, że na PC jest zawsze lepsza, ale mam wrażenie że Lara jest wielką plamą :P
Tak w ogóle to zagrałabym z przyjemnością w Residenta Evila 3 :greedy: może zacznę rozglądać się za 6...
w tym momencie pobiera mi się demonstracyjna wersja Diablo, dam znać jak tam mi się podoba 8)

Kupujesz jakieś gazety tematyczne?
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 24-02-2014, 16:11   

Xbox daje rabaty, a mając PS+ te gry o których pisałam są za darmo (co miesiąc 2-3) i dlatego kocham tę usługę. Ostatnio było Remember Me, Grid2, DMC, teraz Bioshock Infinite (trochę zła jestem, bo kupiłam pudełkową pod choinkę Krzychowi :/ ) więc nie są to byle jakie gry. A jak ploty o TR się sprawdzą to będę super happy.
Mass Efect 2 miałam, ale tak mnie wkurzała, że ubrałam Sheparda w różowe wdzianko, a następnie wymieniłam na Unchated (deal życia ;) ) Są wyznawcy tej gry, ja nie rozumiem zachwytu nad nią ;)
Nowy Rayman super jest, ale i tak wolę Ratcheta :p Co do Battlefielda 4-nic nowego, ale też i nie spodziewam się po takiej grze przełomu. A na Skyrim, a przede wszytskim na Mafię II też się czaję-przyjdzie na to czas. Wiedźmin Dziki gon- w końcu będzie na PS, nie znam tej gry, ale jestem bardzo jej ciekawa.
Diablo III graliśmy w godzinne demo, kupiliśmy pudełko-czeka. Ale spodziewam się czegoś naprawdę dobrego. Daj znać jak wrażenie po demówce. Kurcze, nawet jakbym chciała, to nie da się być całkiem na bieżąco. Jest mnóstwo starszych gier, które trzeba nadrobić, ciągle cóś nowego lata, a tymczasem doba ma tylko 24h i jeszcze ten kundel.... ;) <just kidding!>
Gazet nie kupuję, śledzę w necie co się dzieje.

[ Dodano: 24-02-2014, 16:13 ]
Krzysiek teraz gra w Wolfenstein- niezła jest. Ciekawa jestem jak ten nowy..?

[ Dodano: 27-02-2014, 20:58 ]
No i ploteczki o TR w Plusie się potwierdziły :D
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 07-05-2014, 11:35   

nikolajewna napisał/a:
No i ploteczki o TR w Plusie się potwierdziły
to zdecydowanie nie jest sprawiedliwe :P

Demo Diablo ściągnęłam, ale na początku szału nie było... kilka dni później kupiłam płytkę :D Niby nic wielkiego, ale jak wciąga! Tylko, że ja sama gram rzadko, raczej siadam z Tatą na kilka godzin :D
Z nowości jakie mam to gra na kinecta: Rabbids Alive&Kicking- głupie jak nie wiem, ale można się pośmiać :D i Tomb Raidera: Underworld
Zdecydowałam, że czas przerzucić się na ps, żeby mi nie było szkoda pieniędzy to pewnie "pod choinkę" dopiero :P

Odpaliliście już z Krzyśkiem 4 na dobre czy na zmianę? ;D I w ogóle jak oceniacie The last of us?
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 07-05-2014, 12:54   

Aktualnie u nas na tapecie są Metro Last Night oraz Diablo III.
Metro jest świetne! Strasznie niedoceniona gra mim zdaniem. Przeszłam, teraz wbijam trofki do platyny. Niestety z jednym mam duży problem, więc nie wiem czy mi starczy cierpliwości ;)
Krzysiek w końcu wziął się za Diablo III- nawala jak wściekły-pracujemy nad platyną. Ja wzięłam sobie Mnicha i wbijam trofka "Zabójca demonów (Hardkor)", już mam 23 levelek. Fabuły nie śledzę, bo jak mnie zabiją to mi się urwie :p Fabułę sobie pośledzę jak będę grać na spokojnie, a nie w tym trybie. Ale zgadzam się- diablo wciągająca gra :D Jaką postacią grasz?
PS4 stoi i się kurzy. Gry pomału są, ale mamy jeszcze dużo na PS3 i tak jakoś czwórka czeka w kolejce. A Ty szykujesz się na PS4 czy PS3?
Jeśli chodzi i The Last of US. Ja mam z tą grą mały problem. Gra jest bardzo dobra, ale wg mnie żeby nazywać ją grą dziesięciolecia to zbyt wiele. Dla mnie była przewidywalna aż nadto, a wbicie platyny to czysta formalność. Na początku ją zaczęłam, ale mnie wkurzała i leżała i czekała. Potem wciągnęła, a bardzo zyskuje za drugim podejściem :) Polecam- na PS4 też ma wyjść. Ba! Nawet serię Uncharted chcą wydać na PS4.
W kolejce u nas czeka Mafia II (w końcu kupiłam), Tomb Raider, Dishonored, na PS4: Outlast, Killzone Shadow Fall, Dead Nation.... No i rozgrzebany Max Payne na PS3 do, którego nie mogę zebrać się aby wrócić.
Tyle u nas w kwestii gier.
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 10-05-2014, 17:33   

nikolajewna napisał/a:
Jaką postacią grasz?
wybrałam łowcę demonów i jakoś idzie :haha:
nikolajewna napisał/a:
A Ty szykujesz się na PS4 czy PS3?
raczej już PS4 :)

Wczoraj odwiedziłam media markt i wpadł mi w oko Battlefield 4 i Crysis 3, ale nie kupiłam nic, bo uznałam, że mam za dużo rozgrzebanych gier, żeby brać się za coś nowego. Myślę nad wykupieniem konta Xbox Live Gold, może będą takie fajne rzeczy jak w Plusie na PS :P
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 10-05-2014, 17:51   

Pikuś napisał/a:
wpadł mi w oko Battlefield 4 i Crysis 3

B4 -G...o jakich mało... To, że jest krótka to pikuś- wiadomo, że to gra nastawiona na online. Ale od 3 nie różni się kompletnie niczym. Nawet okładka niemal taka sama. EA przeginają nieco ; Crysis lofciam :heart: Mam wszystkie części. Nawet mam jedynkę na PS3 chociaż wyszła tylko na kompy :D Promocja była, że do pre-ordera Crysis 3, jedynka była w "gratisie". Także ja ze swej strny bardziej Crysis polecę.

ps. Kupujesz gry w MM??

[ Dodano: 10-05-2014, 17:56 ]
ps2. Jak grasz na kompie to kup sobie Metro Last Night W biedrze jest za 40zł- to jest naprawdę dobra gra.
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 10-05-2014, 17:59   

nikolajewna, kurczę... a mogłam mieć Crysis'a :P Następnym razem :)
nikolajewna napisał/a:
Nawet okładka niemal taka sama.
własnie zauważyłam :D
nikolajewna napisał/a:
Kupujesz gry w MM??
tylko to mamy w Kołobrzegu, a że czasami można coś trafić dobrego, to biorę, ale głownie jak jadę do Koszalina to robię rajd po Empiku (zwłaszcza że są też używane) i Media Expert :)
A Ty jak kupujesz? Internet?

[ Dodano: 10-05-2014, 18:00 ]
nikolajewna napisał/a:
Jak grasz na kompie to kup sobie Metro Last Night
dzięki!! To zaraz sobie sprawię ;D a to nie jest Metro Last Light? Nie ogarniam tych serii, a jak wpisałam w wujaszka google to wyskoczyło mi tylko Light :P
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 10-05-2014, 18:05   

Używki w Empiku, uźywki z takiego naszego sklepu Nintuś, używki z neta (licytacje), nówki z neta. W MM i tym podobnych nie kupuję, bo drogo. Kiedyś dobre promo robił muve.pl. Teraz też są, ale tylko na pecety. Na konsole promocji nie robią, a ceny z kosmosu. Na używkach nigdy się nie zawiodłam, nie trafiłam, aby coś było nie tak :)
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Pikuś 


Dołączyła: 16 Kwi 2010
Posty: 2501
Skąd: polska
Wysłany: 10-05-2014, 18:07   

Zawsze się bałam używek z neta, ale chyba się skuszę na TR, bo... szkoda mi pieniędzy na nówkę czegoś co już przeszłam :P
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 10-05-2014, 18:12   

To poczekaj aż będziesz miała PS4 i kup na PS4 :D

[ Dodano: 10-05-2014, 18:13 ]
A wbijasz trofki?
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź