Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ewelina
28-05-2010, 14:55
Mały przestraszony kundelek szuka domu znalazł swój dom:)
Autor Wiadomość
Szyna1322 


Mój labrador: Miki
Pies urodził się:
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
  Wysłany: 27-02-2010, 22:16   Mały przestraszony kundelek szuka domu znalazł swój dom:)

Pieguska to mała, ważąca koło 6 kg sunia.
Jej wysokość w kłębie to 36 cm.
W schronisku zaprzyjaźniła się z suczką Dusią której się poszczęściło i po 10 latach przebywania w schronie, znalazła dom :) Niestety Pieguska nie miała tyle szczęścia i czeka na swojego nowego opiekuna, bez swojej najlepszej przyjaciółki już od 1999 roku, czyli 11 lat!! A do schroniska trafiła jako szczeniak, więc spędziła tu całe swoje dotychczasowe życie. :cring:
Suczka jest bardzo nieufna wobec ludzi dlatego potrzebuje kogoś kto przekona ją do siebie i do otaczającego ją otoczenia. Pieguska tak bardzo boi się ludzi że nie da się nawet dotknąć- kiedy widzi że ktoś kto jest na odległości 4 metrów zbliża się do niej, od razu ucieka do budy, lub krąży po wybiegu w nadzieji że uda się jej uciec od tej osoby.
Na szczęście nie przejawia żadnych oznak agresji.
Także w stosunku do innych psów jest trochę bojaźliwa. Cały czas siedzi w budzie- boi się wyjsć. Na szczęście jest coraz śmielsza i przełamała lęki, także teraz już wychodzi z budy.
Wolontariuszki pracują nad nią, i dzięki nim Pieguska powoli przyzywczaja się do kontaktów z ludźmi i chodzenia na smyczy.
Niestety wciąż nie podejdzie do człowieka.

Do niedawna suczka była okazem zdrowia, lecz niestety kilka miesięcy temu na jej oczach pojawiły się duże zielone plamki. Nie wiemy co to jest- może zaćma.
Suczka przez te plamy prawie nic nie widzi, na spacerze obija się o drzewa i ściany budynków. :(

Psina nie wie co to prawdziwy dom, bo nigdy nie zaznała ludzkiej miłości.
Nie miała też właśnej miski. Zawsze musiała dzielić ją ze swoimi współlokatorami którzy czasem wszystko wyjadali tak że dla niej nic nie zostawało....
Dasz jej ten dom?
_________________
"Adoptując psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa..."
Ostatnio zmieniony przez Ewelina 28-05-2010, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
AniaCz. 



Mój labrador: Negra
Suczka urodziła się:
23.02.2005

Pomogła: 5 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 09 Lut 2008
Posty: 1542
Skąd: Londyn
Wysłany: 27-02-2010, 22:19   

Jaka bidula :(
 
 
Ewelina 
wesoła rodzinka



Mój labrador: Yoko
Suczka urodziła się:
25.05.2007

Mój labrador: Serdusia
Suczka urodziła się:
01.09.2015

Suczka urodziła się:
Pomogła: 10 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 17 Kwi 2009
Posty: 25663
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 27-02-2010, 22:20   

Biedaczek.Ja byłam dzisiaj w schronisku i napatrzyłam się na te biedactwa :(
_________________


 
 
 
anna3678 
Ania & Lusi



Mój labrador: Lusi
Suczka urodziła się:
28.03.2009

Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 11 Sty 2010
Posty: 2259
Skąd: Ratingen
Wysłany: 27-02-2010, 22:54   

ja to bym je wszystie przygarnela, szkoda ze nie urodzilam sie bogata :cring: :cring: :cring: plakac sie chce jak sie widzi takie bidulki....
_________________
Zapraszamy do Lusiaczkowej galerii: http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=2805
 
 
 
Szyna1322 


Mój labrador: Miki
Pies urodził się:
Wiek: 31
Dołączyła: 27 Lut 2010
Posty: 83
Skąd: Poznań
Wysłany: 28-05-2010, 14:54   

Jednak cuda się zdarzają i pieguska nie przebywa już w schronisku- lecz w nowym domu :) Razem ze swoim kolegą z tego samego schroniska. Nie jest to dom stały, ale tymczasowy, dlatego psiaki wciaż szukają domów stałych! Przynajmniej nie będą na nie czekać w brudnych budach któe musiały dzielić z innymi psiakami, lecz na miękkim, czystym fotelu, oglądając telewizję wraz ze swoimi tymczasowymi włąścicielami :haha: :) :D
Niedługo dodam fotki z nowego domu :)
_________________
"Adoptując psa nie zmienimy świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa..."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź