Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Chelsea
27-12-2013, 20:30
Chora sunia szuka domku z opieką
Autor Wiadomość
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26727
Skąd: Włocławek
Wysłany: 11-12-2013, 12:48   Chora sunia szuka domku z opieką

Cytat:
Witam.
Piszę, ponieważ niestety znalazłam się w bardzo trudniej sytuacji. Mam psinkę kochaną ok 3letnią Małą, którą mamy ponad 2 lata. Sytuacja od wtorku ubiegłego diametralnie i bardzo źle się zmieniła. Mała od tego czasu miała ostre ataki padaczki (pierwszy raz w życiu) i po tych atakach wygląda na to, że straciła pamięć i swoje dotychczasowe umiejętności. Nie poznaje domowników, ale najgorsze jest to, że cały czas jest bardzo pobudzona i nieustannie wędruje po domu (bez spania). Zasypia teraz tylko pod wpływem luminalu, który prawdopodobnie będzie musiała dostawać do końca życia. Innym problemem jest to, że teraz wymaga w zasadzie stałej opieki i nadzoru, ponieważ skacze na meble, na lustro. Dodatkowo skutkiem ubocznym działania lekarstwa jest wilczy apetyt. Mała siłuje się, zeby w kuchni dostać się do wszystkich szafek i lodówki. W domu niestety sika i robi kupę, chyba że spaceruje się z nią minimum 1,5h, choć i to też nie zawsze pomaga... Żeby zaopiekować się nią, musiałabym zrezygnować z pracy a w tych czasach niespecjalnie mogę sobie na to pozwolić. Na leczenie Malucha wydałam ok tysiąca, dodatkowo teraz musiałam w tym tygodniu przenieść ją do szpitala, ponieważ w ciągu dnia przez wiele godzin nie ma mnie w domu i nie mogę jej zostawić samej. Oddałabym wiele, żeby wyzdrowiała, ale nie wiadomo czy w ogóle jest to możliwe. Nie do końca jest potwierdzona diagnoza padaczki. Może to być również guz w głowie bądź zapalenie. Żeby ostatecznie coś wylkuczyć lub potwierdzić potrzebny jest rezonans magnetyczny, który kosztuje bagatela kolejny tysiąc. Byłabym przeszczęśliwa, gdyby Mała mogła znaleźć się w miejscu, w którym byłaby względnie pod nadzorem i z dostępem do podwórka. Nie chcę, żeby ponownie wróciła do schroniska, nie chcę, żeby znalazła się w budzie... Mogłabym nawet częściowo finansować jej pobyt w nowym miejscu, żeby tylko udało się znaleźć dla niej godziwy, ciepły kont z przyjaznymi jej duszami. W moim mieszkaniu w bloku przy takim trybie życia jaki prowadzimy, utrzymanie jej graniczy z cudem. Na wynajęcie dla niej opiekunki też mnie nie stać Proszę o pomoc w miarę możliwości w znalezieniu dla mojej chorej psinki dobrego domu. Wiem, ze to bardzo trudne. Sytuacja ta też nie stawia mnie w dobrym swietle, ale na prawdę trudno mi rzucić wszystko. Maluch mój ma 3lata i całe życie przed nią. Może w bardziej sprzyjających warunkach utrzymanie jej nie byłoby aż tak trudne. Będę wdzięczna za pomoc w szukaniu dla niej dobrego miejsca. Pozdrawiam.





_________________


 
 
evecious 



Mój labrador: Rico (Wanaheim Sodalis)
Pies urodził się:
13/01/2013

Pomogła: 1 raz
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Kwi 2013
Posty: 1080
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-12-2013, 15:20   

Nie znam tej suni, ale zdjęcia są robione w naszym parku na Sadach Żoliborskich.
_________________
 
 
mufiasty 



Mój labrador: Muffin
Pies urodził się:
9.05.2009

Mój labrador: Hugo
Pies urodził się:
27.07.2008

Mój labrador: Sabaton
Pies urodził się:
20.11.2010

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 1600
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 11-12-2013, 15:22   

Biedactwo
 
 
Ewelina 
wesoła rodzinka



Mój labrador: Yoko
Suczka urodziła się:
25.05.2007

Mój labrador: Serdusia
Suczka urodziła się:
01.09.2015

Suczka urodziła się:
Pomogła: 10 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 17 Kwi 2009
Posty: 25663
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 11-12-2013, 16:18   

piękna oczy ma ślicznotka ;*
_________________


 
 
 
troskliwa 
Anka-Abi



Mój labrador: ABI
Suczka urodziła się:
16.12.2006

Pomogła: 3 razy
Wiek: 54
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 1347
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-12-2013, 19:53   

Kurcze sytuacja naprawde ciezka czy te ataki nadal sie pojawiaja , moze trzeba by zrobic TK glowy moze jest inna przyczyna
_________________
http://forum.labradory.or...r=asc&start=240
nasza galeria
Abi skonczyła 3 lata !
 
 
Chelsea 



Mój labrador: CHELSEA Królowa jest tylko jedna
Suczka urodziła się:
31.10.2010

Mój labrador: SZANTA
Suczka urodziła się:
2010

Pomogła: 17 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 19759
Skąd: śląskie
Wysłany: 16-12-2013, 16:47   

cytuje:
Witam dziękuję za zainteresowanie moim problemem. Chwilowo (mam nadzieję, ze jednak na stałe) sunia czuje się dużo lepiej, więc problem nam się oddala. Jeśli sytuacja będzie stabilna, wszystko będzie ok. Pozdrawiam, edyta
_________________

 
 
Chelsea 



Mój labrador: CHELSEA Królowa jest tylko jedna
Suczka urodziła się:
31.10.2010

Mój labrador: SZANTA
Suczka urodziła się:
2010

Pomogła: 17 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 06 Sty 2011
Posty: 19759
Skąd: śląskie
Wysłany: 28-12-2013, 08:00   

wiadomosc od wlascicielki ;D
Na szczęście stan jej jest stabilny, tzn. Lekarstwa działają. Mała wprawdzie inaczej nieco się zachowuje, to mimo to jest w większości taka jak wcześniej. Dramat opanowany, dostaje luminal i jest w porządku....Pozdrawiam bardzo.
_________________

 
 
Ewelina 
wesoła rodzinka



Mój labrador: Yoko
Suczka urodziła się:
25.05.2007

Mój labrador: Serdusia
Suczka urodziła się:
01.09.2015

Suczka urodziła się:
Pomogła: 10 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 17 Kwi 2009
Posty: 25663
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 28-12-2013, 11:12   

trzymam kciuki za sunieczke.
_________________


 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź