Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tenshii
27-10-2012, 14:23
Karmy: MARKUS - MUHLE
Autor Wiadomość
MagdaD 



Mój labrador: Jimi
Pies urodził się:
10.02.2013

Dołączyła: 03 Maj 2013
Posty: 122
Skąd: Warszawa/Bytom
Wysłany: 20-05-2014, 19:09   

pasiconik, z nudów, co jakiś czas lubimy coś innego wypróbować :)
 
 
agn.k 


Mój labrador: Fibi
Suczka urodziła się:
08.03.00-05.01.14

Mój labrador: Magnus
Pies urodził się:
14.10.13

Mój labrador: Vigo
Pies urodził się:
26.01.14

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 03 Mar 2014
Posty: 1660
Skąd: śląsk
Wysłany: 10-07-2014, 22:54   

Odświeżam temat bo chyba wreszcie mam karmę dla niejadka- Markus Muhle ale ta z wołowiną/kaczką/śledziem.
Na razie je aż się uszy trzęsą- jeszcze tak nie widziałam, żeby kilka razy z rzędu chętnie jadł. Pierwszy raz nie ważyłam karmy-a ma inne krokiety- i dałam mu za dużo-bo ona jest ciężka- i musieliśmy gonić na qpę w nocy. Nawet byłam u weta ale po prostu się przeżarł : :-P Także uwaga trzeba na początku koniecznie zważyć żeby wiedzieć ile dawać.
Ale teraz mierzę i jest ok. Zamówiłam 15 kg więc mam nadzieję, że mu jednak nie zbrzydnie.
Żadnej dotąd nie jadł tak chętnie. A próbowaliśmy Acanę, Orijen, 1st Choice- normalnie raz na dzień dwa po 1/2 porcji i to dosmaczonej. A tę od razu wciął chętnie i pańcia się ucieszyła i za dużo dała w tej euforii.
Doczytałam na stronie producenta że pierwsze 3 dni dawać tylko 1/2 dawki. Ja dałam za dużo i pił jak smok- podobno też normalne jak nagle da się za dużo. W końcu młody strawił tą ilość i nic się nie stało poza spacerem w nocy i o 6 rano. Ona nie puchnie w żołądku.
Także uwaga na początku karmienia.
Skład ma fajny ponad 30 proc mięsa ważonego po wysuszeniu, w juniorze jest co prawda kukurydza ale w Adult nie ma.
Krokiety takie inne, fajne na smaczki bo nie ołuszczają rąk. Cena teraz w Zooplus za 16,5 kg 189 zł czyli 11,45 za kg. Bez promocji 12,60 za kg bo ta sama cena ale za 15 kg. Mają małe opakowania 5kg na próbę.
Jest też ciekawa wersja z kurczakiem. Ja wyłączam na razie Magnusowi kurę więc je tę z wołowiną.
Mam nadzieję, że apetyt mu pozostanie a i sierść się nie zkiepści bo ma super. Ale dostaje dalej swój karoten i Arthroflex.
_________________
_________________
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
 
 
wiktoria7458 



Mój labrador: Fado
Pies urodził się:
19.02.2012

Wiek: 24
Dołączyła: 16 Lip 2014
Posty: 16
Skąd: Rybnik
Wysłany: 27-07-2014, 12:54   

Almathea83, mogłabyś podać e-mail do dystrybutora bo sama bym chciała się skontaktować w sprawie próbek :)
 
 
kamil8406 



Mój labrador: INUSIA
Suczka urodziła się:
28 sierpnia 2013

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 1652
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 27-07-2014, 13:12   

wiktoria7458, ja co prawda nie bardzo Almathea83 :) ale tu masz strone producenta http://www.markus-muehle.de/pl/kontakt.htm
_________________
PitaPata Dog tickers</a>
 
 
wiktoria7458 



Mój labrador: Fado
Pies urodził się:
19.02.2012

Wiek: 24
Dołączyła: 16 Lip 2014
Posty: 16
Skąd: Rybnik
Wysłany: 27-07-2014, 13:16   

kamil8406, bardzo Ci dziękuję! :) )
 
 
pasiconik 
Martyna



Mój labrador: Figa - czarna jak kaszanka
Suczka urodziła się:
01.05.2012

Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 04 Lip 2012
Posty: 2068
Skąd: Opole / Paris
Wysłany: 31-07-2014, 10:08   

U nas też, po 2 latach poszukiwań, niejadkowanie zakończyła karma markus-muhle :superman: Poza mega upalnymi dniami Figa wymiata wszystko ze swojej miski, pięknie zjada wszystkie posiłki. Nabrała w końcu kształtów zdrowego, dorosłego psa a nie niedożywionej antylopy, sierść ma śliczną, kupy na medal, bąków brak - wszystko na plus :victory:
_________________
Figusiowa galeria: http://forum.labradory.or...b45baf72#392189
 
 
markis80 


Mój labrador: Roki
Pies urodził się:
26-08-2014

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: 13-03-2015, 20:59   

Roki jest od 4 dni je black angus junior a raczej wymiata miskę w kilka sekund a w przypadku mojego laba to jest coś niespotykanego. Polecam karmę każdemu co ma niejadka. Mój nawet dosmacznej nie chciał chciał jeść a tą wcina samą :)
Wreszcie z radością patrzę jak zjada swoją porcję i nie muszę kombinować żeby zjadł. Jeden problem z głowy.
_________________


GALERIA MOJEGO ROKIEGO-ZAPRASZAM
 
 
agn.k 


Mój labrador: Fibi
Suczka urodziła się:
08.03.00-05.01.14

Mój labrador: Magnus
Pies urodził się:
14.10.13

Mój labrador: Vigo
Pies urodził się:
26.01.14

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 03 Mar 2014
Posty: 1660
Skąd: śląsk
Wysłany: 20-03-2015, 17:00   

markis80 napisał/a:
Roki jest od 4 dni je black angus junior a raczej wymiata miskę w kilka sekund a w przypadku mojego laba to jest coś niespotykanego. Polecam karmę każdemu co ma niejadka. Mój nawet dosmacznej nie chciał chciał jeść a tą wcina samą :)
Wreszcie z radością patrzę jak zjada swoją porcję i nie muszę kombinować żeby zjadł. Jeden problem z głowy.


:haha: :haha: :haha: jak się cieszę :haha: :haha: :haha:

Oczywiście nie daj teraz się jak mu zapał na chwilę minie :haha: Ja po 4-5 workach spróbowałam Gosbi bo MM Black Angus w wersji Adult już nie wchodziła a Gosbi Lamb&Rice tak :)

Mój też na tej "załapał" jedzeinie i teraz wiem, że je MM Black Angus, Gosbi Lamb&Rice, Husse :D Po Husse ma łupież więc wracam do Gosbi z jagnięciną.

Ale pierwszą karmą, którą raczył jeść też była MM Black Junior.
_________________
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
 
 
markis80 


Mój labrador: Roki
Pies urodził się:
26-08-2014

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: 20-03-2015, 19:29   

Nie wiesz jak ja Ci jestem wdzięczny za wysyłkę tej karmy chyba bym jej nie kupił bo jakoś firma dla mnie mało znana. Teraz juz mu nie dosmaczam i wcina. Coś w tej karmie jest bo mój znaleziony kundelek który nie chciał jeść żadnej suchej karmy też ją wcina. Dla wszystkich co mają niejadki koniecznie spróbujcie tej karmy.
Roki po tej karmie odzyskał wigor i wreszcie wiem że mam labradora w domu.
Pomimo że je ją niecałe 2 tygodnie to sierść poprawiła się znacznie, łupież prawie znikł i sierść zaczyna się błyszczeć. Jeszcze raz Wielkie dzięki agn. k za tą karmę. :)
_________________


GALERIA MOJEGO ROKIEGO-ZAPRASZAM
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź