Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: kimsi_3
29-12-2012, 23:15
Pluto - 2miesięczny szczeniak w typie labradora szuka domu
Autor Wiadomość
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26714
Skąd: Włocławek
Wysłany: 24-11-2012, 21:33   Pluto - 2miesięczny szczeniak w typie labradora szuka domu

maszenka napisał/a:
Pluto jest małym, 2 miesięcznym szczeniakiem w typie labradora.

Pluto został kupiony z pseudohodowli (niestety) przez młodą, osiemnastoletnią dziewczynę. Jej rodzina najpierw zgodziła na psa. Po tym, jak pies zniszczył zabawkę i gryzł meble, rodzina wycofała zgodę na psa i chciała wywieźć go na Paluch. Dla szczeniaka - zwłaszcza takiego z pseudo, nieszczepionego, nieodrobaczonego - byłby to wyrok śmierci. Szukając pomocy dziewczyna trafiła na moich znajomych, a pies - dzięki ich zaangażowaniu - trafił do mnie do domu tymczasowego. Dziewczyna była bardzo przejęta jego losem, płakała przekazując go znajomym. Niestety, Pluto jest ofiarą braku świadomości tego, z czym wiąże się posiadanie psa oraz nieodpowiedzialności. Chcemy jednak, by Pluto otrzymał szansę od losu i trafił do wspaniałej rodziny, która rozumie to, że szczeniak gryzie, siusia nie tam, gdzie chcemy i w której pies jest CZŁONKIEM RODZINY, a nie przedmiotem, który można oddać.

Pluto ma założoną książeczkę zdrowia, dostał dzisiaj pierwszą dawkę środka na odrobaczanie. Jutro zostanie zaszczepiony i obejrzany przez mojego weterynarza. Jest żywym, wesołym szczeniakiem - błyskawicznie polubił się z innym podopiecznym w DT, jest skory do zabawy, radosny. Merda ogonem, szczeka, żywo chodzi i węszy. Jest prześliczny i puchaty. Chętnie bawi się zabawkami.

Jak każdy szczeniak, Pluto wymaga odpowiedzialnej opieki i dobrego wychowywania.

Zwierzę jest zobowiązaniem na całe życie.

Szukamy dla Pluto domu ODPOWIEDZIALNEGO, w którym pies jest CZŁONKIEM RODZINY. Domu, w którym Pluto zostanie wychowany na wspaniałego psa. Domu, który NIGDY go nie skrzywdzi.

Adopcja Pluto jest możliwa tylko i wyłącznie na terenie Warszawy i okolic.

Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na wizyty przed i podadopcyjne. Warunkiem jest również zobowiązanie się do sterylizacji/kastracji zwierzęcia w odpowiednim wieku.

Kontakt: maria.antonina.szpunar@gmail.com
tel: 603 22 40 44


link do albumu na facebooku:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2292469839710.2139570.1487956575&type=1

link do ogłoszenia w serwisie alegratka.pl:http://alegratka.pl/ogloszenie/pluto-2-miesieczny-szczeniak-w-typie-21457593.html?h=f89e6755451984ae

ja normalnie jestem domem tymczasowym Fundacji Mikropsy, pies trafił do mnie na DT przypadkiem i BARDZO PROSZĘ o pomoc w znalezieniu domu!
_________________


 
 
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26714
Skąd: Włocławek
Wysłany: 24-11-2012, 21:40   








_________________


 
 
kasiek 
labki



Mój labrador: semir
Pies urodził się:
8 luty 2010

Mój labrador: sonia
Suczka urodziła się:
20.04.2009

Pomogła: 15 razy
Wiek: 52
Dołączyła: 15 Lut 2011
Posty: 10600
Skąd: gubin
Wysłany: 26-11-2012, 11:30   

jaki slodziaczek ;*
_________________
wiernosci i przebaczenia ucz sie od psa ZAPRASZAM do galerii nasze pociechy semir i sonia http://forum.labradory.or...=5131&start=600
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź